خبری مبنی بر هك شدن سایت افشین قطبی مدتی است از گوشه و كنار فضای وب شنیده می‌شود. با این حال وقتی كه وارد سایت افشین قطبی می‌شویم، اثری ازاین هك‌شدگی نیست.
با این حال آدرس صفحه‌ای كه ادعا می‌كند سایت قطبی را هك كرده با همان افشین قطبی آغاز می‌شود و پسوندی كوتاه دارد. این صفحه شامل چند جمله مودبانه علیه سرمربی سابق تیم ملی است و در آن تاكید شده علت این كار شكستگی دل افرادی است كه بابت عدم نتیجه گیری در جام ملت‌ها وعدم صعود به جام جهانی ناراحتند.
 
 سایت گل گزارش می‌دهد آنها در ابتدای مطلب خود نوشته‌اند امیدواریم هر جا كه هستید موفق و پیروز باشید و باعث افتخار ما ایرانیان است كه شما به عنوان یك ایرانی در خارج از كشور فعالیت می‌كنید. اما آنها سپس انتقادات خود را از قطبی آغاز كرده و سوالات خود را پرسیده‌اند كه در ادامه خواهد آمد.
اما نكته مهم این است كه آدرسی كه زیرگروهی از سایت افشین قطبی است و این اعلامیه در آن قرار گرفته در هیچ كدام از صفحات سایت وجود ندارد و شما نمی‌توانید با ورود به سایت آن را ببینید.

هكرها تاكید كرده‌‌اند كه به اطلاعات سایت كاری نداشته‌‌اند و فقط صفحه اصلی را تغییر داده‌‌اند اما نكته این است كه هیچ كدام از بخش‌های سایت روی این صفحه هك شده نمی‌رود و درواقع فقط با كلیك كردن روی همین آدرس می‌شود اعلامیه هكرها را مشاهده كرد. این یك مساله فنی است و با توجه به این كه پیشوند آدرس موردنظر وب سایت افشین قطبی است مسلم است كه ایشان موفق به نفوذ به دامنه سایت سرمربی سابق تیم ملی شده‌‌اند.
سایت گل در ادامه با خسرو والی‌زاده، مدیر رسانه‌ای تیم ملی و مسوول سایت قطبی گفت‌وگو خواهد كرد. سایت قطبی در بخش فارسی از روز قبل از بازی ایران مقابل كره آپدیت نشده اما در بخش انگلیسی خبر پیوستن او به تیم شیمیزو وجود دارد.

اما مطلبی كه در صفحه هك شده سایت قطبی آمده است:
همن اول اعلام م‌کنم ما قصد هچ‌گونه ب‌احترام به شخص ا اشخاص خاص رو ندارم و فقط و فقط مخوام ان سات رو تربون قرار بدم برا اعلام اعتراض خودمون قرار دادم!
مشکل اصل و دلل دل خور ما ملت هکر عدم نتجه گر در جام ملت‌ها و عدم صعود به جام جهان بود دگه دل ما رو شکوند اسباب ناراحت رو فراهم کرد تا ما ان صفحه رو برا سات شما طراح کنم درضمن تمام اطلاعات سات دست نخورده و سالم هستن و ما فقط صفحه اصل رو تغر دادم!
امدوارم ناراحت نشن از دست ما ه موقع! در ابتدا در مورد تم ژاپن جدد که هدات اون رو بر عهده گرفتد تبرک م گوم و امدوارم هرجا که هستن پروز و موفق باشد باعث افتخار ما اران‌ها است که شما ک سر مرب اران در عرصه بن‌الملل فعالت م کند برم سر اصل مطلب ما ددم جواب رسانه و گزارشگرها اران رو نمدد دست رس ندارم بهتون گفتم مستقم رو سات شخص خودتون از شما انتقاد و درد و دل کنم درسته شما زاد مقصر ان شکست اخر نست و...
برم سر سوالات اول از همه چرا عل کرم از اردو قهر کرد الان که اران نست جواب بده حداقل مال دنا ان همه ارزش داره از مالات فرار م کن درسته سر پول تم مل ما رو ببر تو حاشه؟
توصه برادرانه سع کن جا رو مثل کف دستت اد نگر انگار در ددن نقاط نزدک زاد توانا نستد بعد از اون اتفاق تلخ و عدم صعود اران به جام جهان انم از جام ملت‌ها آسا!
دلمون خوش بود که انجا جام م گرم که نشد با تدابر شما ما دل شر رو دوست دارم ول صبر اوب ندارم واسم شما نتجه بگر از ان به بعد فوتبال رو نتجه گرا دنبال کن به امد پروز و سر بلند تم مل اران در تمام عرصه‌ها مل و ددن روز که فوتبال ما با برنامه پش بره