سیاوش» - سردسته شبكه – گفت: پس از تشكیل باند سرقت، زنان و دختران جوان را ربوده و پس از آزار و اذیت بشدت شكنجه‌شان می‌كردیم تا ماجرای سرقت و آدم‌ربایی را فاش نكنند. اما وقتی «محبوبه» در برابر ما مقاومت كرد، «كریم» او را با كارد مجروح كرد.
ایران: قضات دادگاه كیفری استان تهران صبح دیروز چهار شیطان صفت را به اتهام ربودن و آزار و اذیت زنان و دختران و قتل هولناك زن جوانی محاكمه كردند.

رسیدگی به این پرونده سیاه از 29 مهر 88 با انتقال پیكر نیمه‌جان زن جوانی به بیمارستانی در شهرستان پاكدشت آغاز شد.

راننده خودروی سواری كه این زن را با كمك مأموران كلانتری 14 «حصار امیر» به بیمارستان رسانده بود به مأموران گفت: «دقایقی قبل پیكر زن جوانی را كنار جاده دیدم. وقتی برای كمك به طرفش رفتم بریده بریده از «سیاوش» و «كریم» - سرنشینان پراید فراری – حرف می‌زد. بنابراین مأموران پلیس پاكدشت به تحقیق از قربانی پرداختند.

زن 28 ساله نیز قبل از مرگش روی تخت بیمارستان جزئیات جنایت چهار پسر شرور را فاش كرد. چند روز بعد زن جوان بر اثر شدت خونریزی و جراحت جان باخت.تحقیقات در این‌باره ادامه داشت كه دختر جوانی با مراجعه به مأموران جزئیات جنایت سیاه 4 پسر شرور را فاش كرد. همزمان با چهره‌نگاری رایانه‌ای متهمان از سوی شاكی، تصویر آنان در اختیار پلیس قرار گرفت و سرانجام سردسته شبكه دستگیر و از خودرویش چند عدد كیف زنانه، مقداری طلا و لكه‌های خون كشف شد. سیاوش – مرد شرور – پس از روبه‌رو شدن با شاكی به سرقت، آدم‌ربایی، آزار و اذیت 5 زن و دختر به همراه همدستانش «محمود»، «علی» و «كریم» اعتراف كرد. اعضای شبكه نیز پس از دستگیری انگیزه خود را سرقت طلا و آزار و اذیت طعمه‌هایشان عنوان كردند.

محاکمه غیر علنی متهمان

در جلسه محاكمه غیرعلنی كه دیروز در شعبه 71 دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی «نورالله عزیز محمدی» برگزار شد، ابتدا نماینده دادستان با بیان كیفرخواست گفت: «سیاوش» - 27 ساله – متهم به 5 فقره تجاوز به عنف و معاونت در قتل عمدی زنی به نام «محبوبه» است، «محمود» - 25 ساله – متهم به 4 فقره تجاوز،‌ «علی» - 26 ساله – متهم به 3 فقره تجاوز و «كریم» - 31 ساله – متهم به یك فقره تجاوز و مباشرت در قتل عمدی «محبوبه» است.

بنابراین تقاضای اشد مجازات قانونی آنها را دارم. در ادامه جلسه محاكمه نیز همسر «محبوبه» به عنوان قیم فرزندش خواستار قصاص و مجازات عاملان قتل همسرش شد و گفت: همسرم در آخرین لحظه‌های زندگیش ماجرای تلخی را فاش كرد و از مزاحمت‌های تلفنی پسر ناشناسی پرده برداشت. او برای حفظ زندگی‌مان بدون اطلاع من، روز حادثه برای گفت‌وگو با مرد ناشناس با وی در یكی از محله‌های پاكدشت قرار ملاقات گذاشته بود. اما راننده تبهكار پراید و سه همدستش او را ربوده و زمانی كه در برابر خواسته شیطانی آنها مقاومت كرده بود او را با چاقو زدند.

سپس «سیاوش» - سردسته شبكه – گفت: پس از تشكیل باند سرقت، زنان و دختران جوان را ربوده و پس از آزار و اذیت بشدت شكنجه‌شان می‌كردیم تا ماجرای سرقت و آدم‌ربایی را فاش نكنند. اما وقتی «محبوبه» در برابر ما مقاومت كرد، «كریم» او را با كارد مجروح كرد. كریم هم اتهامش را پذیرفت. در ادامه چهار زن و دختر جوان دیگر در مواجهه حضوری با متهمان به بیان جزئیات جنایت‌های سیاه تبهكاران پرداختند. بدین‌ترتیب پس از دریافت آخرین دفاعیات متهمان و وكلای مدافعشان، قاضی «عزیز محمدی» و 4 قاضی مستشار برای صدور حكم وارد شور شدند.