با توصیه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی و موافقت رئیس كمیته انضباطی، 'كرار جاسم محمد' بازیكن تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز بخشیده شد.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، 'علی سعیدلو' عصر روز پنجشنبه با حضور در تمرینات تیم تراكتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، با سرمربی و بازیكنان از نزدیك و در مورد مسائل و مشكلات این تیم صحبت كرد.
در این دیدار، 'فراز كمالوند' از رئیس سازمان درخواست كرد تا به مناسبت ایام الله دهه فجر، به عنوان عیدی 'كرار جاسم محمد' بازیكن این تیم را كه از سوی كمیته انضباطی جمعا شش جلسه محروم شده، مورد عفو قرار دهد.
سعیدلو هم با بیان اینكه در كارهای كمیته انضباطی دخالتی نمی كند گفت : در صورتی كه مجتبی شریفی رئیس كمیته انضباطی حاضر به عفو این بازیكن باشد ، حاضر است تا این عیدی را به تراكتور سازی و هواداران آن بدهد.
كمالوند با اعلام اینكه شریفی نیز لغو محرومیت این بازیكن را منوط به پیشنهاد عفو شما كرده خواستار لغو محرومیت این بازیكن كلیدی تراكتورسازی شد.
'محمد حسین جعفری' مدیرعامل باشگاه تراكتورسازی نیز اعلام كرد: در تماس تلفنی كه با شریفی در حضور سعیدلو برقرار كردیم ، محرومیت كرار لغو شد و این بازیكن می تواند در بازی با شاهین بوشهر در روز بیست و چهارم به میدان برود.
وی اضافه كرد: لغو محرومیت این بازیكن از سوی رئیس كمیته انضباطی متعاقبا از سوی وی اعلام خواهد شد.
گفته می شود محرومیت تمامی بازیكنان لیگ برتری به مناسبت ایام الله دهه فجر بخشیده می شود.
رئیس سازمان تربیت بدنی همچنین با بیان اینكه همواره حامی تراكتورسازی خواهد بود، افزود: نگران مشكلات مالی نباشید ، سازمان تربیت بدنی حمایت مالی لازم را از این تیم به عمل خواهد آورد.
سعید لو گفت: تراكتورسازی می تواند در عرصه های بین المللی تیم شایسته ای برای كشورمان باشد از این رو باید این تیم مورد حمایت های لازم قرار گیرد.
در پایان این دیدار شال تبلیغاتی تیم تراكتورسازی تبریز از سوی مدیرعامل باشگاه به معاون رئیس جمهور و استاندار آذربایجان شرقی اهدا شد.